Sık Sorulan Sorular

S Herbalife bir ilaç mıdır?

Herbalife ürünleri doğal beslenme gerçekleştiren bitkisel yemelerdir. İlaç değildir. İlaç olsaydı biz distribütörler değil eczaneler aramalığı ile hekim reçetesi ile satılıyor olacakta. Ürünleri her hangi bir hasatlık teşhis ve tedavi de kullanılamamasının sebebi de budur.

S Herbalife ürünleri güvenli midir?

C Herbalife ürünleri güvenilirdir. 33 yıllık bir şirket. 90 ülkede açık olması ve 70 milyonu aşkın memnun kayıtlı müşterisi olması sanırım ne kadar güvendir olduğunu gösteriyor. Kesinlikle ürünlerin tamamı dünya sağlık örgütü tarafında onaylanmaktadır. Türkiye de ise iç beslenme ürünleri, gıda tarım ve köy işleri bakanlığı tarafında onaylı. İç beslenme ürünleri ise sağlık bakanlığı tarafında onaylı

S Herbalife Ürünleri hem Kilo aşağı kontrol hem kilo yukarı kontrol için kullanılıyor mu?

C Herbalife ürünleri zayıfla ilacı değildir. Ürünlerin içinde kilo aldırıcı ve kilo verdirici her hangi bir madde bulunmaktadır. Ürünler tamamen sağlıklı ve dengeli beslenme ürünleridir. Düşük kalorili yemek.

Vücuda hücresel beslenme gerçekleştirerek kilo kontrolü sağlamaktadır. vücuda vitamin mineral kasaların beslenmesi için protein beyin beslenmesi için Omega  3 verdiğinizde vücut kendi kendine kilo kontrolü gerçekleştirir. varsa eksiği tamamlar fazlalık varsa atılmasına yardımcı olur.

S Bir ayda ne kadar kilo aşağı kontrol ederim?

C Baştanda da belirttiğimiz gibi Herbalife ürünleri zayıflama hapları değildir. Herbalife ürünleri sağlıklı ve dengeli beslenme ürünleridir. Herbalife ürünlerinin içinde kilo aldırıcı veya verdirici her hangi bir madde yoktur. Ürünleri kullandığınızda vücuda gerekeli besinleri verdiğiniz için varsa fazlalığınız atar, eksiğiniz varsa tamamlarsınız. Biz buna kilo kontrolü diyoruz. Vücudun doğru beslenme sonucu kilolarını aşağı veya yukarı kontrol etmesidir. Tamamen metabolizmanıza bağlı olarak kilo kontrolü gerçekleştirmeniz mümkün. Bazıları ayda 12 kilo aşağı kontrol ederken , bazılar 3 kilo veya 2 iki kilo aşağı kontrol eder. onun için net bir rakam söylemek yanıltıcı olur.

S Hangi ürünler bana uygundur?

Temel ürünümüz olan formül 1 (mama) tüm paketlerde mevcuttur. Yanına öbür ürünler eklenerek paketler zenginleştirilmiştir. İstediğiniz paketi seçebilirsiniz. Bu iş bir yere seyahat ederken kullanacağınız araca benzer isteyen uçacak la gider isteyen otobüsle ikisi de varmak istediğiniz yere varır. Fakat zamandan fark eder. Biri 1 günde giderken diğer bir saatte gider. Dış beslenme ürünlerini de cilt tipinize göre alabilirsiniz. (yağlı, kuru ve karma cilt) sipariş menüsünden hemen ürünleri sipariş verin

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

S Formül 1 Besleyici Shake Karşımı Nedir?

C Herbalife formül 1 (Herbalife Mama)

Herbalife shake vücut için gerekeli besinleri içermektedir. Besleyici ve içeri ği zengin bir yemektir. İçerik bakımında potein, vitamin içermesine rağmen düşük kalorilidir. Düşük kalori olması kilo kontrol için kullanılmasını kaçınılmaz kılmıştır. Sağlıklı beslenme , kilo aşağı kontrol ve kilo yukarı kontrol programlarının temel üründür. Herkes kullanabilir. Şirketimizin ilk ürünü ve temel ürünü olması formül 1 biri çok özel kılmaktadır. Formül 1 dediğinizde Herbalife anlaşılıyor. Herbalife dediğinizde ise ilk akla gelen üründür.

S Formül 1 Besleyici Shake Karşımı'nı (Herbalife shake) ne için kullanabilirim?

C Shake, temel ürünümüzdür. tüm programlarda bulunmalıdır. kilo aşağı kontrol, kilo yukarı kontrol, sağlıklı beslenme ve sporcu beslenmesi olmak üzere tüm iç beslenme programlarında olması gereken en temel üründür.

S Formül 1 Besleyici Shake (Herbalife Mama) Karşımı kimin içindir?

C Herbalife shake (Herbalife Mama) , tüm programların temel taşıdır. Herbalife'ın alazsa olmazıdır. kilo aşağı kontrol, kilo yukarı kontrol, dengeli beslenme sporcu beslenmesi olmak üzer tüm iç besleneme programlarında kullanılır. Kısacası sağlıklı beslenmek istiyen herkes içndir.

S Öğünler arasında açlık duyarsam ne yemeliyim?

C Açlık hissettiğinizde ara öğün olarak elma, armut, üzüm tarzı meyveleri ara öğün olarak tercih ediniz. Günde 2,5 -3 lt su içerseniz ara öğünede gerek duymayacaksınız. Çünkü beyinin acıkma ve susama merkezi aynıdır. Sudağınızda da mideye açlık sinyali gönderebilir. Ara öğünlerde yüksek kalorili yiyeceklerden kaçının. Yene herbalife protein barları çok iyi bir ara öğündür. bir protein barı ikiye veya üçe bölüp, acıktıkça bir parça yiyebilirisiniz.

Herbalifeline

S Herbalifeline nedir ve bize nasıl yardımcı olabilir?

C Omega 3 yağ asidini içeren yumuşak jel şeklinde ürünümüzdür. Okyanus derinliklerinde buluna somun balıklarında elde edilmiştir. Piyasadaki omega3 tabletlerinden farkı doğal olması ve saf omega 3 içermesidir.

S Yağ sağlığımız için zararlı değil midir?

C Tüm yağalar sağlık için zararlı değildir. omega3 gibi doymamış yağla sağlığımız için faydalandır.

S Hem Omega-3 hem de Omega-6 almak neden önemlidir?

C Omega 6 ve omega 9 günlük yedeğimiz ekmekte de olduğu için ekstra dışarıdan takviye olarak alma ya gerek yoktur. Amma omega 3 kesinlikle ekstra dışarıdan alınması gereken yağ asididir.omega3 kalp damar beslenme ve beyin beslenmesi için çok önem arz etmektedir.

S Neden "iyi yağlar" "vücut için gerekli yağ asitleri" (Essential Fatty Acids-EFAs) olarak adlandırılmaktadır?

C Bu iyi yağları vücut üretmediği için ekstra dışarında alınması gerekir.

Niteworks

S Niteworks™ nedir?

C Niteworks™ vücut için gerekli nitrikosit salgsını vücut da üretilemesine yardımcı olan gıda takviyesidir..

S Nitrik Oksit üretimini nasıl artırabilirim?

C spor yapmak nitrik oksit üretimini hızlandırmakdarı. günde (45 dk spor)

S Niteworks™ bir tedavi sağlamakta mıdır?

C kesinlikle Hayır. Niteworks Gıda takviyesidir. her hangi bir hastalık teşhis ve tedavisnde kullanılamaz.

S Kimler Niteworks™ kullanabilir?

C 35 yaş üstü herkes kullanabilir, sporcular özelikle tercih etikleri bir ürüdür.

S Herbalife Fiyatları Neden Göremiyorum?

C Herbalife şirketi çok adil bir şirkettir. Haksız rekabeti ve ürün indirmelerini önlemek için böyle bir uygulama Gerçekleştirmeye başlamıştır. Birde müşteri takibi sağlayarak sonuç aldırmayı düşündüğü için Herbalife fiyatlarını telefonla yada siteye üye olarak görmenize izin vermektedir.

S Herbalife Fiyatları Neden Göremiyorum?

C Herbalife şirketi çok adil bir şirkettir. Haksız rekabeti ve ürün indirmelerini önlemek için böyle bir uygulama Gerçekleştirmeye başlamıştır. Birde müşteri takibi sağlayarak sonuç aldırmayı düşündüğü için Herbalife fiyatlarını telefonla yada siteye üye olarak görmenize izin vermektedir.


 
Müşteri Hizmetleri...


Biz Sizi Arayalım

Kapıda Ödeme
Bilgi Sayfaları
 
Herbalsatisi.com - Herbalife Bağımsız Üyesi, Herbalife ürünleri Bilgi ve sipariş için Hemen arayın.
www.herbalurun.com